FK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina 0:0, sobota 09.08.2014, 2160 divákov

Pred zápasom narýchlo zorganizujeme grilovačku, začíname približne 3 hodiny pred zápasom. Popri grilovaní vyrábame aj choreo - nápis na plot venovaný žilinčanovi s nickom FFA a biele fólie s červeným krížom cca 80 ks. Fandí sa od začiatku, v kotli sa schádza okolo 60 ľudí. Oproti je približne 20 žilinčanov s dvomi vlajkami, ktorí takmer vôbec nepovzbudzujú. Množsvo pokrikov je venovaných práve Žiline. Okrem výdatného supportu realizujeme v 1 polčase aj fóliové choreo:

http://www.fkdukla.sk/typo3temp/pics/8e1935a724.jpg

Druhé choreo - transparent na plote sa polčasovej prestávky nedočká - strhávajú ho usporiadatelia, za prejavov nevôle domácich fanúšikov.

Po prestávke sa pomalšie rozbiehame, pomôžeme si ďalším choreom - nafukujeme červené balóny a strieborné čísla s rokom založenia klubu 1965.

Potom nasleduje fanatické fandenie pri ktorom sa vyzliekame do pol pása. Niekoľko jedincov prichádza aj o spodnú časť spodného prádla :) Zápas končí 0:0 a po ďakovačke s hráčmi pri plote si ešte spolu s nimi zaspievame aj chorál: "My sme chlapci spod Urpína..."

Foto: B.Račko