AS Trenčín - FK Dukla Banská Bystrica 2:2, nedeľa 4.3.2012, 20.kolo, 2223 divákov

Na prvom tohtoročnom zápase Dukličky sa stretávame pred Hajzlami zhruba 20 ľudí. Je to pod očakávania nás viacerých, ale ku nám sa neskôr pripájajú ešte 4 ďalšie autá. Teda celkový počet v sektore je cca 40 ľudí.

Počas cesty 4 chalani spríjemňujú cestu vodičom idúcim za nami všelijakými spôsobmi. DO TRENČÍNA PRICHÁDZAME HODINU A POL PRED ZAČIATKOM ZÁPASU NO AJ TAK PRÍDEME AŽ V 30 MINÚTE!

Teraz späť, smerujeme do centra, kde si spravíme pár fotiek a obsadíme nejakú knajpu. Pol hodinku pred zápasom smerujeme pred štadiónom, v podchode sa ešte vyvedú všelijaké huncútstva.

Vykračujeme si smerom k štadiónu, no zrazu nám z ničoho nič padli do oka miestni bojovníci proti drogám. Čoskoro začnú samé od seba lietať poháre. Druhá náhoda je na pol ceste okolo tej istej krčmy, menšie zranenie na domácej strane.

Po tejto zábavke nás držia pri plote mestskí príslušníci asi pol hodinu, odpisujú si nás a púšťajú konečne do sektora. Výsledkom tejto srandy sú 2 odvedení, ktorí vyviaznu „len“ s pokutou 30€.

Keď sa konečne dostávame do sektora tak je už stav 1:2. Fandí sa po polčas, keď sa chce ísť väčšina osviežiť, no... nie je tam nikto kto by nám to doniesol, fešák sa rozhodol nám doniesť chlieb až okolo 55. Minúty.

Support výborný! V 70 minúte idú 3 do pol pása. Skáče sa, fandí, proste zábava ako sa patrí. Antifákov je približne 30 fandiacich, prezentujú sa 2 odpálenými bengálmi. Konečný výsledok zápasu je 2:2, hráči sa prichádzajú k nám poďakovať.

Na záver sa chcem poďakovať Zvolenčanom za účasť.

Autor: SCF

Foto: Tomyno