SPARTAK MYJAVA - FK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0:4, piatok 12.7.2013, 2112 divákov

Kvôli veľkej zápche na D1 a hodinovému zdržaniu prichádzame na štadión v 30. minúte v počte tri autá - (11 ľudí). Na štadión sa dostávame bez problémov, Dukla vedie 1:0 a začíname intenzívne fandiť. S krátkymi prestávkami ťaháme chorále v podstate do konca zápasu. Pred koncom prvého polčasu prichádzajú do nášho sektora Sedmička, Desiatka, Martin, Marek, Komár a Miloš sa s nami pozdraviť. Lalamix nás pozdraviť neprišiel, aj keď nás svrbeli dlane. Dukla vedie už 3:0, v druhom polčase pridáva štvrtý gól a tyčku, naše želanie na pridanie piateho nevyslyšali, napriek tomu prepuká po záverečnom hvizde obrovská radosť, hráči pribiehajú k nám k sektoru a sami rozkrikujú chorál My sme chlapci spod Urpína, na čo sa k nim pridávame, spoločne skáčeme a bavíme sa. Domáci len neveriacky pozerajú na našu ďakovačku. Milým prekvapením nový brankár Rodinger, ktorý sa poriadne odviazal. Po zápase ešte odpaľujeme 8 bengálov, ideme do miestneho pohostinstva na pivo a odchádzame domov, kde pokračujeme v zábave do rána v nočných podnikoch. Reštart nám začal parádne, teraz sa musíme sústrediť na sobotu a zápas s Košicami, kde to chceme poriadne rozbehnúť a preto každý nech už teraz počíta s tým, že v sobotu bude v sektore!!! DUKLA!